Alle producten
-
Aluminium Vierkante Bundel
-
de bundel van de aluminiumspon
-
laagbundel
-
Het vouwen van Bundel
-
Het Platform van het aluminiumstadium
-
Roteren en tillen
-
De Barrière van de menigtecontrole
-
Het Systeem van de bundeltoren
-
Bundeltoebehoren
-
sprekersbundel
-
doel postbundel
-
de bundel van het stadiumdak
-
De Bundel van de aluminiumdoos
-
De Toren van de aluminiumsteiger
-
De Tent van de aluminiumstructuur
-
Ian Morrisonvreugde in het leren over het uitstekende opvoerende materiaal van Ledika. -
AtmajyotiGoede kwaliteit met de goede zo aardige dienst! -
NailaDe bundel is zeer geschikt te installeren en te verwijderen.
zoekwoorden [ truss square ] bij elkaar passen 908 producten.
Het Dakbundel van het aluminiumstadium voor Binnen en Openluchtgebeurtenis
| Materiaal: | Internationaal Aluminium 6082 |
|---|---|
| naam: | Het Dakbundel van het muziekstadium |
| Terug naar boven: | Met Dak met Tent |
20m de Maximum Heldere Zwarte van Spanwijdte Creatieve Vouwende Bundel 6082 voor Uitgebreide Activiteiten
| logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Bundelvorm: | Langwerpige driehoek, Vierkant, |
| Bundelgrootte: | 520x470mm |
Van de de Laagbundel van de seriespreker de Steigerbundel die voor Openlucht1000×2000 Mm gebruiken
| Grootte van Buis: | 48.3mm |
|---|---|
| Naam van het product: | laagbundel |
| Grootte van bundelsysteem: | Op maat |
390 x 390 Aangepast van de de Sponbundel van het Lengtealuminium Glanzend Zilveren de Bundelsysteem
| Product: | de bundel van de aluminiumspon |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium 6082 T6 |
| Bundelvorm: | Vierkant, Langwerpig, Driehoek of andere onregelmatige vorm |
Brightsome Zwarte van het het Systeemaluminium van de Meter het Lange Bundel van de het Stadiumbundel Snelle Slot
| Product: | de bundel van de aluminiumspon |
|---|---|
| Materiaal: | aluminium 6082 T6 |
| Bundelvorm: | Vierkant, Langwerpig, Driehoek of andere onregelmatige vorm |
Hoogste Kwaliteits Openlucht Zware Bundel, Aluminiumschroef en de Bundelsystemen van het Sponstadium
| model: | Het aluminiumbundel van SQT 290 |
|---|---|
| Materiaal: | 6082 |
| Hoofdbuis: | 50*3mm |
De Torensysteem die van de liftbundel op en neer voor SQS opheffen
| Productnaam: | Systeem van de het Stadiumbundel van het fabrieks het Openluchtoverleg; Het opheffende Systeem van d |
|---|---|
| Toepassing: | Overleg, Gebeurtenissen, Tentoonstelling, Prestaties, Huwelijk |
| Hoofdbuis: | 50*3mm |
Openluchtstadion 6081 de Aangepaste Grootte van de Aluminiumspon Bundel
| Productnaam: | Sponbundel |
|---|---|
| Grootte van buis: | 50*3mm |
| Grootte van bundelsysteem: | aangepast |
23 jaar ervaring in de tracerie- en podiumindustrie LEDIKA Tracerie Accessoires Hoek
| Code: | SQB/SQS/TRB |
|---|---|
| verbinding: | van aluminium geplatte |
| Functie: | Verbinding van de tralies |
Het de Bundelaluminium van de lichtheidsdoos verankert Hangende het Restaurantdecoratie van het Muziekmateriaal
| model: | De Bundel van de aluminiumdriehoek |
|---|---|
| Aansluiting: | Bout/Spon |
| Vorm: | driehoek |


