Alle producten
-
Aluminium Vierkante Bundel
-
de bundel van de aluminiumspon
-
laagbundel
-
Het vouwen van Bundel
-
Het Platform van het aluminiumstadium
-
Roteren en tillen
-
De Barrière van de menigtecontrole
-
Het Systeem van de bundeltoren
-
Bundeltoebehoren
-
sprekersbundel
-
doel postbundel
-
de bundel van het stadiumdak
-
De Bundel van de aluminiumdoos
-
De Toren van de aluminiumsteiger
-
De Tent van de aluminiumstructuur
-
Ian Morrisonvreugde in het leren over het uitstekende opvoerende materiaal van Ledika. -
AtmajyotiGoede kwaliteit met de goede zo aardige dienst! -
NailaDe bundel is zeer geschikt te installeren en te verwijderen.
zoekwoorden [ truss square ] bij elkaar passen 908 producten.
Aluminium buitenstappen truss frame structure display truss stage voor evenement
| materiaal: | Aluminium 6061 |
|---|---|
| naam: | Aluminium truss, daktruss voor muziekschouwplaatsen |
| Gebruik: | Voor de bouw van beurzen, de inrichting van winkels en concertplassen |
De Sprekersbundel van de aluminium toont de Duurzame Laag Openlucht met Vlotte Las 48.3mm staalbuis
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| standaard: | TUV |
| Beschikbare Grootte: | 2x2x8m/zoals aangepast |
Metaal het Verankeren van de de Sprekersbundel van de Lijnserie van de de Laagstraal de Sterke Bouw
| Gebeurtenissen: | Tentoonstelling, Overleg |
|---|---|
| Naam van het product: | laagbundel |
| Grootte van Buis: | 48.3mm |
Van het Dakwerkbundels van het overlegstadium het Aluminium DJ die Binnen500kg verankeren - de Maximum Lading van 4700kg
| Materiaal: | Internationaal Aluminium 6082 |
|---|---|
| naam: | Aluminiumbundel, het Dakbundel van het Muziekstadium |
| Gebruik: | Voor handelsbeursbouw, winkelmontage en overlegstadium |
Van de het Dakbundel van het sponstadium het Binnen Vuurvaste Aluminium die 16 Graden verankeren Hardheids
| beschikbaar: | 0.54m |
|---|---|
| Bundelmateriaal: | Aluminium 6082 |
| Ladingsplaats: | Guangzhou, China |
Staalbuis van het de Bundel2x2 m het rechte kader van de 50mm Laagbout Opheffende Stadium met Wielen
| Naam van het product: | laagbundel |
|---|---|
| Grootte van Buis: | 48.3mm |
| Grootte van bundelsysteem: | Op maat |
De maat van de de Doosbundel van het Kleurenaluminium Bundel van de het Aluminiumdriehoek om Bundel
| Materiaal: | Internationaal Aluminium 6082 |
|---|---|
| naam: | Aluminiumbundel, Bundel 400mm |
| Gebruik: | allerlei gebeurtenissen |
Van het het Dakwerkstadium van de bevorderingsluifel van de het Dakbundel de Schroefbundel met Luifeldak
| Materiaal: | Internationaal Aluminium 6082 |
|---|---|
| naam: | Aluminiumbundel, het Dakbundel van het Muziekstadium |
| Gebruik: | Voor handelsbeursbouw, winkelmontage en overlegstadium |
Spon 6082 T6 van de de Bundel Lichte Plicht van de Aluminiumdriehoek de Straalcirkel
| Gezamenlijk: | Spon/Bout |
|---|---|
| Gewicht: | 6kg per meter |
| Vorm: | Vierkant/Driehoek |
De openlucht Grote Gebeurtenis toont Overleg de Lichte Bundel van het Plichtsproject met Tent
| component: | Bundel & Stadium & Tent |
|---|---|
| naam: | de bundel van het stadiumdak |
| Maat: | custmoized |


