Alle producten
-
Aluminium Vierkante Bundel
-
de bundel van de aluminiumspon
-
laagbundel
-
Het vouwen van Bundel
-
Het Platform van het aluminiumstadium
-
Roteren en tillen
-
De Barrière van de menigtecontrole
-
Het Systeem van de bundeltoren
-
Bundeltoebehoren
-
sprekersbundel
-
doel postbundel
-
de bundel van het stadiumdak
-
De Bundel van de aluminiumdoos
-
De Toren van de aluminiumsteiger
-
De Tent van de aluminiumstructuur
-
Ian Morrisonvreugde in het leren over het uitstekende opvoerende materiaal van Ledika. -
AtmajyotiGoede kwaliteit met de goede zo aardige dienst! -
NailaDe bundel is zeer geschikt te installeren en te verwijderen.
zoekwoorden [ trussing aluminium ] bij elkaar passen 461 producten.
De ster gaf Vijf Hoeken 6082 T6- gestalteAluminiumbundel voor Partij
| ModelNo.: | TRS287 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082/6061-T6 |
| Bundelgrootte:: | 287*287 mm |
22m/80 Voet van het de Bundelsysteem 450x600 mm van de Aluminium het Vierkante Bout Stadium voor School
| kleur: | zilver, rode zwarte, |
|---|---|
| Materiaal: | 6082 T6 Aluminium |
| Toepassing: | cabine, tentoonstelling, overleg, stadium |
TRB300 het Aluminiumbundel van de kleurendriehoek voor Themapark 6082 voor Buis Materiële 1M lengte
| Verbinding:: | geplateerd aluminium |
|---|---|
| Gewicht: | 6kg per meter |
| Type: | bout |
Zilveren 6082 T6-het Stadiumbundel van het Aluminium Driehoekige Vierkante Aluminium voor Openluchtgebeurtenissen
| Verbinding:: | geplateerd aluminium |
|---|---|
| Gewicht: | 6kg per meter |
| Type: | bout |
Het vouwen van van het het Werkende Platformaluminium van de Stapbank van de de Laagbundel het Werkbank van Protable
| Materiaal: | aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| kleur: | Zilver |
| Hoogte: | 2 tot 12 meter |
6082 Bank van het de Kaders de Draagbare Regelbare Werk van de aluminiumsteiger
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
|---|---|
| Grootte: | (W) 750X (L) 1800/2000/2500MM, (W) 1350X (L) 1800/2000/2500MM |
| Hoofdbuis: | 50*4mm 50*3mm 50*2mm |
De zilveren van het de Cirkel Vierkante Aluminium van de Kleurenomwenteling het Stadiumbundel voor de Concurrentie/de Grote Gebeurtenis toont
| Materiaal: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| kleur: | Zilver, zwarte, geel rood, |
| Vorm: | cirkel |
Openlucht Vouwend Gebeurtenisparkeren, 12m*18m, Canvas, Dak, aluminium
| model: | tent |
|---|---|
| Service: | 24 uren |
| kleur: | Zilver of OEM |
De gemotoriseerde Roterende de Bundelverlichting van de Aluminiumspon bevindt zich Zwarte 1.5m 2m
| Vorm: | cirkel |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
| kleur: | (Gewende) zwart/Wit |
Het antislip van het het Stadiumdak van Laagscaffolded Bestand Weer van de de Gebeurtenisbundel
| Normale Specificatie: | 1*2m 1.22*2.44m |
|---|---|
| Beschikbare hoogte: | H0.8 - 1.2M |
| Gebruik: | Gebeurtenis, huwelijk reclametentoonstelling |


