Alle producten
-
Aluminium Vierkante Bundel
-
de bundel van de aluminiumspon
-
laagbundel
-
Het vouwen van Bundel
-
Het Platform van het aluminiumstadium
-
Roteren en tillen
-
De Barrière van de menigtecontrole
-
Het Systeem van de bundeltoren
-
Bundeltoebehoren
-
sprekersbundel
-
doel postbundel
-
de bundel van het stadiumdak
-
De Bundel van de aluminiumdoos
-
De Toren van de aluminiumsteiger
-
De Tent van de aluminiumstructuur
-
Ian Morrisonvreugde in het leren over het uitstekende opvoerende materiaal van Ledika. -
AtmajyotiGoede kwaliteit met de goede zo aardige dienst! -
NailaDe bundel is zeer geschikt te installeren en te verwijderen.
zoekwoorden [ trussing aluminium ] bij elkaar passen 461 producten.
Het Lightweight Screw Truss Square Aluminium L-vormige 410×410 mm van Thomas
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Materiaal: | 6082 T6 Aluminium |
| Bundelsectie: | 410 X 410mm |
Het Stadium van de aluminiumdriehoek het Verankeren Doel Postbundel Openlucht voor Ceremonie Hoofdbuis 50×3 mm
| Bundelmateriaal: | Aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Bundelvorm: | Vierkant, Driehoek |
| Gebruik: | Het hangende LEIDENE Scherm, de spreker van Lijnarrey en achtergronddoek |
1x1 de Bundel van het het Aluminiumstadium van de voetenvertoning voor Binnen Openluchtgebeurtenissen
| Materiaal: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Bundelsectie: | 1x1 voeten |
| Lengte: | 2- 13 voet |
Globaal Sponbundel Boogvormig het Verankeren Internationaal Aluminium 6082
| Materiaal: | Internationaal Aluminium 6082 |
|---|---|
| Vorm: | Boogvormig |
| kleur: | Zilver, Rood, Zwarte, of aangepast |
Van het de Systemenaluminium van de stadiumbundel de Vierkante Bundel voor Openluchtpartijenlengte 0,5 - 4m
| Materiaal: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Bundelgrootte: | 400 x 400mm |
| Lengte: | 0.5M-4M |
Van het LEIDENE van het de Bundeldoel het Schermdoel Post Post de Verlichtingstribune voor het Zingende Stadium van de Zitkamerbar
| Bundelmateriaal: | Aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Hoofdbuis: | 50*3mm |
| Functie: | Het hangende LEIDENE Scherm, de spreker van Lijnarrey en achtergronddoek |
Van de de Werkbankplaat van T6protable de Vouwbare Bundel van het het Aluminiumkader
| Materiaal: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Kleur: | Zwarte, Zilver |
| Verpakking: | Karton of bellenzak |
De internationale Gemakkelijke het Dakbundel van het Douanestadium installeert Aluminium de Lichte Tribune wijd Tentoonstelling toont
| Materiaal: | Internationaal Aluminium 6082 |
|---|---|
| Bundelvorm: | Langwerpig vierkant, Driehoek |
| Bundelgrootte: | 2871000mm |
Het roterende Cirkelbundelaluminium Verankeren hangt Dak - Koepels/Ballen 8 delen
| Materiaal: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Bundelgrootte: | 300 X300 mm |
| Cirkellengte: | 18 meters |


