Alle producten
-
Aluminium Vierkante Bundel
-
de bundel van de aluminiumspon
-
laagbundel
-
Het vouwen van Bundel
-
Het Platform van het aluminiumstadium
-
Roteren en tillen
-
De Barrière van de menigtecontrole
-
Het Systeem van de bundeltoren
-
Bundeltoebehoren
-
sprekersbundel
-
doel postbundel
-
de bundel van het stadiumdak
-
De Bundel van de aluminiumdoos
-
De Toren van de aluminiumsteiger
-
De Tent van de aluminiumstructuur
-
Ian Morrisonvreugde in het leren over het uitstekende opvoerende materiaal van Ledika. -
AtmajyotiGoede kwaliteit met de goede zo aardige dienst! -
NailaDe bundel is zeer geschikt te installeren en te verwijderen.
zoekwoorden [ truss square ] bij elkaar passen 908 producten.
Corrosiebestendig aluminium trussysteem voor DJ-verlichting
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Lange: | 1m/2m/3m/4m |
| Hoofdbuis: | 50*3mm/50*2mm |
6061 T6 6082 Aluminium truss systeem voor evenement podium theater tentoonstelling
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Lange: | 1m/2m/3m/4m |
| Hoofdbuis: | 50*3mm/50*2mm |
Aanpasbare lengte beschikbaar voor aluminium spigot truss OEM aangeboden
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Lange: | 1m/2m/3m/4m |
| Hoofdbuis: | 50*3mm |
Versatile aluminium spigot truss voor evenementen en transport
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Lange: | 1m/2m/3m/4m |
| Hoofdbuis: | 50*3mm/50*2mm |
Vooruitzicht Buitenstappatrussontwerp / Spigottruss / Aluminiumverlichtingstruss Aluminium
| Model nr.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Materiaal: | 6061-T6/6082-T6 |
| Vorm: | Vierkant |
Aluminium spigot truss-systeem met vaste verbindingen en conische pinnen voor gemakkelijke montage
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Lange: | 1m/2m/3m/4m |
| Hoofdbuis: | 50*3mm/50*2mm |
Night Club Circle Lighting Truss Machine Truss Lifting Stage Lighting Truss
| Materiaal: | 6061 t6-aluminium |
|---|---|
| Truss sectie: | 400 x 400mm |
| Lange: | 0.5m4m |
TUV het Stadiumlicht bevindt zich van de de Bundellamp van de Aluminiumverlichting het Metaalbundels Φ 50×3 mm
| Type: | Ladder, Driehoek, Vierkant, Ronde |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium 6082 |
| kleur: | Natuurlijk aluminium |
TUV Spreker van de de Lijnserie van de Doel de Postbundel voor Middelgrote Gebeurtenis 3M - 30M Spanwijdte
| Oppervlakteafwerking: | Natuurlijk aluminium |
|---|---|
| Maat: | zoals aangepast |
| Functie: | Eenvoudig en snel |
28.7 door de Verlichtingsbundel van het 28.7 Sponaluminium, de Bundel van de Aluminiumdoos voor gebeurtenissen
| Materiaal: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Bundelgrootte: | 387*387mm |
| Lengte: | 0.5M-4M |


