Alle producten
-
Aluminium Vierkante Bundel
-
de bundel van de aluminiumspon
-
laagbundel
-
Het vouwen van Bundel
-
Het Platform van het aluminiumstadium
-
Roteren en tillen
-
De Barrière van de menigtecontrole
-
Het Systeem van de bundeltoren
-
Bundeltoebehoren
-
sprekersbundel
-
doel postbundel
-
de bundel van het stadiumdak
-
De Bundel van de aluminiumdoos
-
De Toren van de aluminiumsteiger
-
De Tent van de aluminiumstructuur
-
Ian Morrisonvreugde in het leren over het uitstekende opvoerende materiaal van Ledika. -
AtmajyotiGoede kwaliteit met de goede zo aardige dienst! -
NailaDe bundel is zeer geschikt te installeren en te verwijderen.
zoekwoorden [ truss parts ] bij elkaar passen 1350 producten.
Verlichting van het podium voor DJ-concerten
| Materiaal: | Aluminium 6061 |
|---|---|
| Naam: | Aluminiumbundel, het Dakbundel van het Muziekstadium |
| Gebruik: | Voor handelsbeursbouw, winkelmontage en overlegstadium |
Enige TUV een de Torenaluminium 6082 Spondiameter Φ50mm van de Sprekersbundel
| bedrijf: | Fabrikanten in China |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium 6082 |
| Type: | bundelvertoning |
TUV de Vierkante van de de Bundelverlichting van de Aluminiumspon Buis van de de Tribunes20×2 mm Steun
| Naam van het product: | sponbundel |
|---|---|
| Grootte van Buis: | 50*3mm |
| Grootte van bundelsysteem: | Op maat |
Van de de Sprekersbundel van ProSoundtrangle de Verlichtingsstadium Zilveren Globaltruss van DJ
| Materiaal: | Aluminium6082-t6 Bundel |
|---|---|
| kleur: | zilver of aangepast |
| Toepassingen: | Om het even welk type van gebeurtenissen en toont |
De Sprekers Rechte Bundel van de lijnserie/Aangepaste Op zwaar werk berekende Bundel 520x1000 mm
| aluminium truss: | 6082-T6 aluminium |
|---|---|
| laagbundel: | 48.3mm staalbuis |
| Gebruik: | Openluchtgebeurtenissen en Projecten |
Zwarte Binnen van het de Bundelaluminium van de Laagspreker de Ladings LEIDEN Systeem 300x300 mm
| aluminium truss: | 6082-T6 aluminium |
|---|---|
| laagbundel: | 48.3mm staalbuis |
| Gebruik: | Openlucht of Binnen |
Van de het Aluminiumspon van de boutverlichting de Bundelzwarte 12m - 36m Diameter Ø 50mm 520kg - de Maximum Lading van 800kg
| Spanwijdte: | 1236m (aangepast) |
|---|---|
| Product: | De Bundel van de aluminiumdoos |
| Dikte: | 60*5mm, 50*3mm |
Van de het Aluminiumspon van de kleurenverlichting van de Bundeldj de Verlichtingsbundel voor Clubpark
| Spanwijdte: | 1236m (aangepast) |
|---|---|
| Product: | De Bundel van de aluminiumdoos |
| Type: | Bout/Spon/het Vouwen |
6082-T6 vierkante van de de Verlichtingsbundel van de Driehoeksstraal Cirkel Lichte de Tribunebundel van DJ
| Dikte: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | De Bundel van de aluminiumdoos |
| merk: | LEDIKA |
Aangepaste de Segmentenhoeken 2 van de Aluminium Vierkante Bundel Manier Vierkante Hoek
| Materiaal: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| hoek: | Op maat |
| Lengte: | 0.5M |


