Alle producten
-
Aluminium Vierkante Bundel
-
de bundel van de aluminiumspon
-
laagbundel
-
Het vouwen van Bundel
-
Het Platform van het aluminiumstadium
-
Roteren en tillen
-
De Barrière van de menigtecontrole
-
Het Systeem van de bundeltoren
-
Bundeltoebehoren
-
sprekersbundel
-
doel postbundel
-
de bundel van het stadiumdak
-
De Bundel van de aluminiumdoos
-
De Toren van de aluminiumsteiger
-
De Tent van de aluminiumstructuur
-
Ian Morrisonvreugde in het leren over het uitstekende opvoerende materiaal van Ledika. -
AtmajyotiGoede kwaliteit met de goede zo aardige dienst! -
NailaDe bundel is zeer geschikt te installeren en te verwijderen.
zoekwoorden [ spigot aluminium stage truss ] bij elkaar passen 315 producten.
238mm van het de Bundelaluminium van het Doosaluminium het Stadiumbundel voor Verlichting
| model: | de bundel van de aluminiumspon |
|---|---|
| Materiaal: | 6082 |
| Gebruik: | verlichtingsbundel voor decoratie |
290*290MM de Bundelsysteem van de Aluminiumdoos voor Stadiumactiviteiten
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart, Zilveren, Aangepast |
| Toepassing: | Overleg, Tentoonstelling, Prestaties, de Band van DJ, reclame; verjaardagsviering; Openingsceremonie |
Overlegstadium 100mm - 1010mm SGS van de het Aluminium Vierkant Bundel van de Boutspon Verklaard Ce
| Model: | Aluminium Vierkante Bundel |
|---|---|
| Materiaal: | 6082 |
| Gebruik: | verlichtingsbundel voor decoratie |
De dikke Aluminiumstadium het Verankeren Middelgrote de Gebeurtenisolympische spelen van Dakwerkbundels tonen
| Reeks: | Lichte, Middelgrote, Zware reeks |
|---|---|
| Truss: | aluminium truss |
| Diameter van Hoofdbundel: | 50 mm |
De Bundel van de het Aluminiumverlichting van de driehoeksspon met het Beëindigenverbindingen van de Staalvork
| Model: | Driehoeksbundel |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
| De dienst: | 24 uren |
Overleg 290mm de Bundel van het Aluminiumdak voor Openluchtgebeurtenisstadium
| ModelNo.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiaal: | Aluminium 6061-T6 |
| Toebehoren: | 290*290mm Sponbundel; Kokerblok; Hoogste sectie; flexibele verbindingen; kraanbalk; grote basis (sta |
Duurzaam versterk van het het Systeemaluminium van de Doosbundel het Stadiumbundel voor Goederenmarkt
| model: | De Bundel van de aluminiumdoos |
|---|---|
| kleur: | Zwart, Zilveren, Rood |
| Materiaal van Bundel: | Aluminium 6082-T6 |
15m van de het Aluminiumbundel van de Diameterspon van het Systeemdj de Tribune van de de Verlichtingsbundel
| ModelNo.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiaal: | 6082-T6/6061-T6 |
| Vorm: | Cirkel |
Bundel van het het Aluminiumstadium van de spon de Cirkel Onregelmatige Vorm voor Binnen/Openluchtgebeurtenis
| Materiaal: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Cirkellengte: | 4 - 12 meters |
| kleur: | zilver, rode zwarte, |
Verlichting van het podium met behulp van aluminiumlegeringen
| Model nr.: | SQSB450 |
|---|---|
| Lange: | 1m/2m/3m/4m |
| Hoofdbuis: | 50*3mm/50*2mm |


