Alle producten
-
Aluminium Vierkante Bundel
-
de bundel van de aluminiumspon
-
laagbundel
-
Het vouwen van Bundel
-
Het Platform van het aluminiumstadium
-
Roteren en tillen
-
De Barrière van de menigtecontrole
-
Het Systeem van de bundeltoren
-
Bundeltoebehoren
-
sprekersbundel
-
doel postbundel
-
de bundel van het stadiumdak
-
De Bundel van de aluminiumdoos
-
De Toren van de aluminiumsteiger
-
De Tent van de aluminiumstructuur
-
Ian Morrisonvreugde in het leren over het uitstekende opvoerende materiaal van Ledika. -
AtmajyotiGoede kwaliteit met de goede zo aardige dienst! -
NailaDe bundel is zeer geschikt te installeren en te verwijderen.
zoekwoorden [ catwalk aluminum stage platform ] bij elkaar passen 83 producten.
4x4ft de Vierkante van het het Stadiumplatform van het Dekaluminium niet Steunbalk van de het Triplexhoningraat
| Modelleer nr.: | SDK001 |
|---|---|
| Voeten Materiaal: | Aluminium 6061-T6 |
| Comité materiaal: | Triplex; Vuurvaste plaat; Antislip plaat |
Aluminium montage draagbare trouwspel concert podium Platform voor evenement concert
| Deeltjes: | Kader & stadiumpaneel |
|---|---|
| Frame materiaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Comité materiaal: | Hoog-Denify paneel/Plexiglas |
Het draagbare Platform van het Aluminium Regelbare Stadium toont het Vouwen van Stadium 18mm Zwarte
| Vlammateriaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
|---|---|
| Triplexmateriaal: | Brandbewijs en antislip professioneel stadiumtriplex |
| Hoogte: | 0.20.8m |
De hoogste Kwaliteitsgebeurtenissen overleggen het Draagbare Gevouwen Platform van het Stadium Opvouwbare Stadium
| Ladingsvermogen: | 400KG /sqm |
|---|---|
| Stadiumgrootte: | 1x2m |
| Hoogte: | 0.40.6m |
Q195 Staal dat het Mechanische Opvoerende Platform van het Platform Regelbare Stadium roteert
| Materiaal: | Q195 staal |
|---|---|
| formaat: | L2000*W2000*H800/1200mm |
| Hoogte: | 0.61.2m |
2019 Recentste Populaire Goede Kwaliteit Platform van het 0.8m Hoogte het Acrylstadium
| Frame materiaal: | aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Aansluiting: | Vouwen |
| Triplexmateriaal: | Brandbewijs en antislip professioneel stadiumtriplex |
Toont de legerings6082-t6 Draagbare Loopbrug Stadium die Stadiumplatform vouwen 18mm Zwarte
| Vlammateriaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
|---|---|
| Triplexmateriaal: | Brandbewijs en antislip professioneel stadiumtriplex |
| Hoogte: | 0.20.8m |
Het beweegbare het Stadiumplatform van Aluminiumdiy voor T toont Douane 1.22*2.44mm
| Onderdelen: | Frame & toneelpaneel |
|---|---|
| Framemateriaal: | Aluminiumlegering 6061-T6 |
| Paneel materiaal: | High-denify paneel/plexiglas |
Het lichtgewicht Draagbare Stadium T toont Platform 1220*2400mm van het Aluminiumtriplex
| Vlammateriaal: | Aluminiumlegering 6082-T6 |
|---|---|
| Vlamdikte: | 3mm |
| Triplexmateriaal: | Brandbewijs en antislip professioneel stadiumtriplex |
De regelbare Treden van het de Liftstadium van de Aluminiumlegering/en Stadiumplatform opheffen die vouwen
| formaat: | 1*1m, 1*2m |
|---|---|
| Hoogte: | H0.2*-0.8m |
| artikel: | SDK001 het vouwen van stadium |


